Керуючий партнер Наталя Якухно наголошує: у рамках кримінальної справи міліція може затримати підозрюваних. А от з доказами виникає питання: яким чином буде доведено факт правопорушення саме тією особою, за якою зареєстровано IP-адресу. Адже факт реєстрації IP-адреси за певною особою не доводить факт поширення інформації саме цією особою.

«Якщо у вас вдома є wi-fi роутер, фактично, будь-хто з вашої адреси може закачувати інформацію в Інтернет. І ніде в законах не написано, що ви контролюєте з'єднання через вашу IP-адресу », - звертає увагу юрист «Право Плюс».

На думку Наталії Якухно, хорошому адвокату буде дуже легко розбити доказову базу, зібрану правоохоронцями, якщо, звичайно, затриманий не напише явку з повинною.

Довідка

19 лютого Міліція порушила кримінальну справу стосовно жителя Полтави за підозрою в незаконному розповсюдженні порнографічної відеопродукції через файлообмінник ex.ua.

За повідомленням МВС, затриманий полтавчанин 26-річного віку займався розповсюдженням порнографії протягом 2010 - 2011 років.