Авторські права

Даний web-сайт і вся опублікована на ньому інформація розроблені Юридичною компанією «ПРАВО ПЛЮС», захищені авторським правом компанії та законами України про авторські права. Всі виключні майнові і немайнові авторські права на матеріали та інформацію належать ТОВ «Юридична компанія «ПРАВО ПЛЮС», якщо в самому тексті не вказано інше.

Кожен користувач має право на перегляд, зберігання, друк, тиражування і розповсюдження матеріалів, що містяться на даному web-сайті виключно в інформаційних цілях або за умов:

  • Опублікована на цьому сайті інформація не буде змінена, доповнена або скорочена;
  • При поширенні матеріалів з даного сайту, буде вказано, що всі авторські права належать Юридичній компанії «ПРАВО ПЛЮС».
  • При відтворенні, передруку, поширенні матеріалів з web-сайту www.pravoplus.com.ua дозволяється за умови обов'язкового зазначення посилання (для Інтернет-ресурсів - прямого гіперпосилання, не закрите для індексації пошуковими системами) на Юридичну компанію «ПРАВО ПЛЮС» (www.pravoplus.com.ua).

Посилання, гіперпосилання має міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту. Посилання на Юридичну компанію «ПРАВО ПЛЮС» під текстом запозичених матеріалів розглядається як порушення Офіційного повідомлення та норм чинного законодавства України і означає, що матеріали (інформація) використовується без дозволу Юридичної компанії«ПРАВО ПЛЮС».

Будь-яке інше використання матеріалів з web-сайту www.pravoplus.com.ua без попереднього надання письмового дозволуЮридичної компанії «ПРАВО ПЛЮС» заборонено. Для отримання дозволу на тиражування і розповсюдження матеріалів з даного сайту, звертайтесь, будь ласка, до Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

© 2010 -2013 Юридична компанія «ПРАВО ПЛЮС». Всі права захищені.